Волинську митницю очолив Андрій Войцещук


Накази ДФС про увільнення Євгенія Шелігацького та покладання на Андрія Войцещука виконання обов’язків начальника Волинської митниці ДФС датовані 9 липнем 2019 року.

Про це інформує прес-служба ГУ ДФС Волині.

А вже 10 липня директор Департаменту організації митного контролю та митного оформлення Державної фіскальної служби України Андрій Войцещук прибув на Волинь.

В адміністративному приміщенні установи він провів свою першу нараду з керівним складом колективу на посаді виконувача обов’язків начальника Волинської митниці ДФС.

Нагадаємо, 9 липня виконувач обов’язків голови Державної фіскальної служби Олександр Власов звільнив керівників чотирьох митниць західного регіону, зокрема очільника Волинської митниці Євгена Шелігацького.

Раніше президент Володимир Зеленський закликав керівників Чернівецької, Волинської, Львівської та Закарпатської обласних митниць написати заяви про звільнення, якщо вони не можуть подолати корупцію на митниці.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/kerivnykom-volynskoyi-mytnytsi-pryznachyly-andriia-voytseshchuka/” Об этом сообщает abnormal.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя