Жінка встромила чоловікові шило в серці: потерпілий відповів по-лицарськи

Після того, як дружина в гніві його мало не вбила, чоловік скоїв дивний вчинок Об этом сообщает euroua.in.ua со ссылкой на СМИ.

У Херсоні сталася драматична історія – жінка в пориві сварки встромила в свого чоловіка шило. Про це повідомляє Херсон Online.

Трагедія сталася на вулиці Робочій. Між жінкою та її 49-річним чоловіком виник конфлікт, в ході якого вона впала в лють, схопила шило і встромила чоловікові його прямо в груди, в область серця. На щастя, вістря шила було коротким, а сам удар був недостатньо сильним, і тому досягти самого серця жінці не вдалося. На місце події викликали патрульну поліцію і швидку медичну допомогу.

До приїзду поліції жінка спробувала заховати знаряддя нападу, але як з’ясувалося, постраждалий чоловік вирішив вчинити по-лицарськи. Він пояснив поліції, що жінка ні в чому не винна, він залишився живий і тому заяву писати на неї він не стане. Відповідно, без заяви потерпілого, внести інформацію в Єдиний реєстр досудових розслідувань стало неможливо і жінку навіть не затримували.

Читайте також: Українці зі всієї Італії знімають спільний кліп про Україну


Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/95408”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя