Очільнику-хабарнику Апеляційного суду пригадали брутальні походеньки його родичів у Одесі

Після того, як Антон Чернушенко став героєм корупційного скандалу, спливла дуже некрасива історія 2011 року за участю сина хабарника – Дмитра, повідомляють Патріоти України. Скандал розгорівся в Одесі. Син судді, екс-депутат Одеської облради Дмитро Чернушенко побився з охороною нічного клубу “Ібіца”. Допомагала йому майбутня дружина – Ольга, яка є суддею Деснянського райсуду Києва.

Тоді Чернушенко-молодший з супутницею відмовились проходити обов’язковий для відвідувачів металодетектор. Після того, як охорона не дала пройти синові судді з дівчиною, Дмитро почав бійку. Ольга не відставала – цей момент зафіксовано камерою спостереження, встановленою над входом до нічного закладу.

За свідченнями очевидців та охорони, Дмитро кричав, що він – співробітник Верховної Ради, а його батько – суддя. Дівчина також говорила про те, що вона суддя, а в міліції обидва продемонстрували свої посвідчення. У правоохоронних органах говорили, що справу можуть зафіксувати як дрібне хуліганство та змусити дебоширів сплатити адмінштраф. Однак пізніше стало відомо, що цього правопорушення немає у міліцейських реєстрах.

Читайте также: Суддя Чернушенко заявив, що в АП від нього вимагали приймати «потрібні» судові рішення

http://antikor.com.ua/articles/48276-ochiljniku-habarniku_apeljatsijnogo_sudu_prigadali_brutaljni_pohodenjki_jogo_rodichiv_u_odesi

ТОП новости

Вход

Меню пользователя